• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Москві з криками "фашисти" невідомі зірвали показ фільму про Голодомор

У Москві група невідомих людей із закритими обличчями увірвалася на захід в офісі правозахисного центру "Меморіал", де проходив показ фільму "Гарет Джонс" (2019) польського режисера Агнешки Холланд, присвячений пам'яті жертв Голодомору в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це російському виданню "Медіазона" повідомила прессекретар організації Юлія Орлова, передає "ДС".

Захід відбувався у приміщенні міжнародного правозахисного центру "Меморіал". Під час показу до зали увірвалися приблизно два десятки чоловіків, які почали скандувати "Всім на підлогу", "Фашисти", "Ганьба" та "Не забудемо, не пробачимо".

Відео очевидців також свідчать, що у приміщенні опинилися журналісти федерального телеканалу НТВ. Зрештою організатори заходу викликали поліцейських. До їхнього приїзду більшість чоловіків, які зірвали показ, утекли з місця події.

Декого з них правоохоронці все-таки опитали, а також забрали у відділення трьох співробітників "Меморіалу" давати пояснення.

І хоча показ фільму вдалося відновити, поліцейські заблокували двері наручниками та не випускали глядачів. Від них вимагали заповнити анкету та розповісти про мету відвідування заходу. Чому відвідувачів не випускали, силовики не уточнили.

Співробітники "Меморіалу" повідомили, що правоохоронці забрали відео з камер спостереження, відеореєстратор та частину обладнання сигналізації. Крім того, силовики відмовлялися пускати до приміщення адвоката.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua