• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У МОЗ просять поки не вважати новий поділ України на "зони" офіційним

Реклама на dsnews.ua

Розподіл регіонів України за рівнем епідеміологічної небезпеки офіційно затверджується тільки за підсумками засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС".

Зазначається, що засідання комісії розпочалося у п'ятницю, 7 серпня, з 17:00.

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилася інтерактивна карта поділу України на "карантинні" зони. Мова йде про "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони.

Згідно з оновленим списком, з "червоної" зони були виключені Луцьк і Тернопіль. Зараз вони знаходяться в "помаранчевій" та "зеленій" зонах відповідно.

До "червоної" зони увійшли Харків, Костопільський район Рівненської і Кіцманський район Чернівецької області.

До "помаранчевої" зони потрапили Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Рівненський район, Луцький та Любашівський райони Волинської області, Городенківський район Івано-Франківської області, Миколаївський, Перемишльський та Пустомитівський райони Львівської області.

"Жовта" зона включає Прилуки та Ніжин (обидва міста з Чернігівської області). При цьому виключили з зони Хмельницький, Вінницю і Новоград-Волинський.

Інші міста і райони, зокрема й Київ, знаходяться в "зеленій" зоні.

Відзначимо, в регіонах "червоної" зони вводиться заборона на роботу громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність кафе і ресторанів.

У "помаранчевій" — заборона розважальних закладів і ресторанів вночі, планової госпіталізації в лікарнях, роботи спортзалів, дитячих таборів.

"Жовта" зона забороняє відвідування будинків для літніх людей, лікарень і соціальних установ.

    Реклама на dsnews.ua