• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

У МОЗ розповіли, як працюють школи під час карантину

У Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що умовою роботи навчальних закладів, зокрема шкіл, як у "жовтій", так і "червоній" зоні карантину є вакцинація педагогів або довідка про протипоказання для щеплення

НУШ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби відомства, передає "ДС".

Зазначається, що роботу регламентує карантинна ухвала уряду, а також постанова головного державного санітарного лікаря.

Крім того, у МОЗ нагадали про список професій, які підлягають обов'язковій вакцинації від коронавірусу. До цього списку, зокрема, входять і освітяни. Так, тих, хто з 8 листопада не одержав хоча б одну дозу щеплення, повинні бути відсторонені від роботи без збереження зарплати.

"Жовта" зона

Дозволяється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Так, щоб заклад працював, потрібно, щоб усі 100% колективу були вакциновані.

Без щеплення можуть працювати працівники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Такі працівники не підлягають усуненню від роботи.

"Червона" зона

Дозволяється працювати тим, хто пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19. Дві дози вакцини мають отримати усі 100% освітян.

Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відсторонений від роботи, але це також не дозволяє проводити навчання в очному форматі. Таким чином, поки всі співробітники не пройдуть повністю курс вакцинації, навчальний заклад не може працювати у очному форматі

Співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають усуненню. Для підтвердження вони мають надати медичний висновок щодо наявності протипоказань.

Як повідомляла "ДС", 22 листопада 423 школи Києва знову відкрилися для очного навчання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua