• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У МВС розповіли, за яких умов копи візьмуться працювати в поїздах

Реклама на dsnews.ua

Працівники поліції готові охороняти пасажирські залізничні перевезення за умови створення належних умов бюджетного фінансування та забезпечення матеріально-технічної бази для поліцейських підрозділів, які ці функції повинні були здійснювати

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимира Мартиненка, передає "ДС".

Він також додав, що порядок забезпечення безпеки у потягах "Укрзалізниці" був прописаний у постанові №204/175 ще в березні цього року.

Радник глави МВС підкреслив, що крім того, в постанові №7 від 11 січня 1994 року було затверджене положення про воєнізовану охорону на залізничному транспорті.

Так, ця охорона забезпечена вогнепальною зброєю і, крім об'єктів інфраструктури, охороняє залізничні перевезення, але вантажні. У зв'язку з цим Мартиненко запропонував поширити повноваження воєнізованої охорони ще й на пасажирські поїзди.

"У мене просте речення до колег з Міністерства інфраструктури — розширте повноваження ВОхр (воєнізованої охорони — "ДС"), внісши зміни до постанови № 7, додавши туди крім вантажних ще й пасажирські перевезення", — заявив Мартиненко.

Про "ініціативу" АТ Укрзалізниця залучити поліцейських до охорони пасажирських поїздів.Порядок взаємодії органів...

Gepostet von Володимир Мартиненко am Dienstag, 4. August 2020

Нагадаємо, член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко заявив, що поліцейська охорона буде коштувати держкомпанії 250 млн грн щорічно, оскільки поліція наполягає, щоб ці послуги надавалися платно.

За словами Лещенка, Укрзалізниця довгий час намагається залучити представників поліції для роботи в поїздах з метою забезпечення громадського порядку.

Як повідомляла "ДС", 31 липня в потязі сполученням "Маріуполь — Київ" чоловік напав на жінку, побив і намагався зґвалтувати в присутності її малолітнього сина. Тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, який підозрюється в нападі, був затриманий і заарештований на 60 днів без права виходу під заставу.

    Реклама на dsnews.ua