• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У МЗС представили офіційний сайт про Україну

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України запустило сайт ukraine.ua, який буде інформувати іноземців про подорожі, навчання в Україні, а також про можливості інвестицій в нашу країну

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в четвер, 14 січня, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Нам вдалося отримати під контроль і управління, підкреслю, держави, а не приватних осіб або компаній, інтернет-домен ukraine.ua. Тепер за цією адресою буде розміщений сайт, який буде розповідати світу про Україну", — сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що в основі сайту лежить візуальний бренд "Ukraine Now", і пообіцяв, що МЗС України буде якісно та професійно підтримувати цей ресурс.

Кулеба розповів, що на сайті є розділ "Explore" (Відкрий Україну), де розповідається, куди поїхати в Україні, що побачити, як провести вільний час, де смачно поїсти, там же з'явиться розділ про історію країни. Крім того, на сайті буде розділ "Invest" (Інвестуйте в Україну), де буде пояснюватися, чому варто інвестувати в Україну, які можливості торгівлі пропонує Україні, де країна знаходиться в питаннях торгівлі та інновацій. Також на сайті є розділ "Study" (Вчися в Україні), в якому роз'яснюється, які освітні послуги іноземці можуть отримати в Україні.

"Сайт ukraine.ua повинен стати магнітом для звичайного іноземного туриста, для іноземного бізнесмена та для іноземного студента. Все це — для того, щоб залучати до України додаткову увагу та популяризувати нашу країну в світі, зміцнювати її авторитет", — сказав глава зовнішньополітичного відомства.

У сайт ukraine.ua інтегрований фотобанк "Україна", також на сайті з'явиться розділ "Happening now", де буде розміщена інформація про всі ключові події, які відбуваються в Україні, зокрема про фестивалі, культурні заходи, форуми. Зараз сайт функціонує тільки англійською мовою, але вже найближчим часом з'являться версії французькою, німецькою, іспанською, арабською, китайською мовами.

"Створити такий ресурс, і створити його якісно було непросто. Але саме командна спільна робота допомогла нам досягти результату. Долучилися до нього більше 30 компаній, стартапи, освітні, культурні інституції і просто десятки волонтерів, які допомагали нам створювати якісний продукт", — пояснив міністр.

Він підкреслив, що даний сайт буде стабільним офіційним вікном в Україну в онлайн-просторі. "Ми гарантуємо його стабільність і сталий розвиток, тому що управління цим сайтом і доменом ukraine.ua буде здійснювати Український інститут Міністерства закордонних справ України", — додав Кулеба.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що оголошення американських санкцій проти кількох українських громадян не призвело до напруженості в двосторонніх відносинах між США і Україною.

    Реклама на dsnews.ua