• EUR 42.8
  • GBP 49.8

У перший ігровий день Олімпіади-2020 Україна фінішувала на 19 місці медального заліку

За підсумками першого повноцінного дня Олімпіади-2020 медальний залік очолив Китай. Українська збірна ділить 19-е місце відразу з декількома країнами

Українка Дарина Білодід завоювала "бронзу" в дзюдо

Про це свідчить відповідний рейтинг, який розміщено на офіційному сайті Олімпійських ігор, передає "ДС".

В активі китайської команди три "золота" у фехтуванні, важкій атлетиці та стрільбі. Ще одна "бронза" в кульовій стрільбі з пістолета на 10 метрів.

Друге місце ділять Італія і Японія, у яких по одному "золоту" — в тхеквондо і дзюдо відповідно. У першій десятці Південна Корея, Еквадор, Угорщина, Іран, Косово, Таїланд, Російська олімпійська команда і Сербія.

Україна з однією бронзовою медаллю ділить 19-е місце відразу з девʼятьма іншими країнами.

Нагадаємо, українська дзюдоїстка Дарʼя Білодід завоювала "бронзу", перемігши ізраїльтянку Ширу Рішоні. До цього в півфіналі вона поступилася японці Фуні Тонакі.

Редактор: Віктор Костенко