• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У поліції розкрили деталі пожежі у харківському будинку для літніх людей

Реклама на dsnews.ua

У будинку для літніх людей, який згорів у Харкові, готувався ремонт газового обладнання, а задимлення почалося в місці газового лічильника

Про це на засіданні Кабінету міністрів розповів глава Національної поліції Ігор Клименко, передає "ДС".

За попередніми даними правоохоронних органів, на момент пожежі в нелегальному хоспісі було близько 30 осіб, з них, за даними свідків, 27-28 літніх і чотири людини з персоналу.

Сьогодні у закладі збиралися проводити ремонт газового обладнання. Відомо, що на будівлю, в якій знаходився будинок для літніх людей, не було документів і він був приватним.

Допитані вже троє людей — власник, завідуюча і орендар будинку. Встановлено, що у власника цього хоспісу є ще один такий заклад, де знаходиться 24 людини. Зараз проводиться перевірка наявністі інших будинків для літніх людей у цього господаря.

Як повідомляла "ДС", у Харкові загорівся будинок для людей похилого віку, в результаті чого загинули щонайменше 15 осіб.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова повідомила, що ймовірною причиною пожежі в приватному будинку для літніх людей у Харкові стало необережне поводження з електронагрівальними приладами.

Директор Харківського обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага заявив, що будинок для літніх людей не був офіційно зареєстрований і не мав дозволу на роботу.

Керівник Національної поліції Ігор Клименко заявив про те, що для розслідування причин пожежі у Харкові створено посилену оперативну групу.

    Реклама на dsnews.ua