• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У прикордонній службі підрахували, куди найчастіше їздять українці

Незважаючи на пандемію COVID-19 і карантинні обмеження, українці продовжують подорожувати

Українці продовжують подорожувати
Українці продовжують подорожувати
Реклама на dsnews.ua

Статистику щодо подорожей наводить Державна прикордонна служба, передає "ДС".

Як зазначається, за перші три місяці 2021 прикордонники року оформили в обох напрямках майже 4,3 млн громадян України (за відповідний період 2020 року — майже 11 млн). 

Найбільше українців перетнуло кордон з країнами ЄС — понад 2,4 млн. Із них кордон з Польщею на виїзд та вʼїзд — понад 1,5 млн. Ще понад 640 тис. — кордон з Угорщиною, більше 213,5 тис. — з Румунією, близько 90 тис. — зі Словаччиною.

"І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону. Адже більше 1,3 млн українців, знову ж таки в обидва напрямки, подорожували повітряним шляхом. Найменш привабливою залишилася морська ділянка кордону — 27 тисяч осіб", — кажуть у ДПСУ. 

До Росії, Молдови та Білорусі на виїзд/в’їзд прямували 316 тис., 97 тис. та 66 тис. українців відповідно. За аналогічний період 2020 року — більше 1,2 млн, 550 тис. та 520 тис.

"У порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається хоч і не значне, однак збільшення пасажиропотоку до таких країн як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія", — додають прикордонники.

Як писала "ДС", з 15 травня українці зможуть вʼїжджати до Туреччини без ПЛР-тесту, проте матимуть заповнити спеціальну форму перед вильотом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua