• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Раді пояснили суть "інтелектуального локдауну"

Реклама на dsnews.ua

Так званий "інтелектуальний локдаун" передбачає введення жорстких обмежень в окремих регіонах за прикладом адаптивного карантину, який був раніше

Про це заявила позафракційний народний депутат Вікторія Гриб в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я б тут погодилася з паном Арахамією, коли він говорить про інтелектуальний локдаун. Мені спочатку було незрозуміло, що це таке, думаю, що він мав на увазі адаптивний карантин. Він у нас уже був, і там дійсно ухвалювалися рішення виходячи з того, яка ситуація в регіонах. У нас були зелена, помаранчева і червона зони, і це абсолютно нормально", — сказала Гриб.

За словами депутата, люди на місцях "краще знають, яка у них ситуація в лікарнях, скільки людей хворіє, і хочуть, щоб їм зверху ніхто не розповідав, що їм робити".

"Мені здається, що насамперед потрібно провести консультації на місцях, щоб на місцях ухвалювалися рішення, а зверху повинні дати критерії: якщо у вас на сьогодні 50% забиті лікарні, то немає сенсу вводити повний локдаун", — сказала вона.

Як повідомляла "ДС", раніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що ймовірність введення жорсткого карантину в Україні становить 90%. При цьому Кабмін розглядає так званий "інтеллектальний локдаун".

    Реклама на dsnews.ua