• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У разі локдауну роботу метро в Києві можуть обмежити, — Держпродспоживслужба

Реклама на dsnews.ua

Якщо влада вирішить запровадити жорсткий карантин, це має стосуватися й обмежень у роботі транспорту

Про це заявив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан, передає "ДС" з посиланням на "Сьогодні".

У службі знають про плани уряду щодо локдауну "з новин", але коментувати матимуть змогу тільки документ, якого поки немає.

"Всі дати про введення локдауну повинні бути узгоджені з бізнесом і про це повинні бути заздалегідь попереджені всі субʼєкти. Що ж стосується роботи метрополітену, то якщо вводиться локдаун, проводяться і обмежувальні заходи щодо роботи транспорту", — зазначив Рубан.

За його словами, транспорт має забезпечити роботу всіх стратегічно важливих підприємств міста. А вже залежно від необхідності влада повинна ухвалювати рішення, що буде працювати – наземний транспорт чи метрополітен.

"Це не питання одного дня. Наприклад, можливий варіант роботи метрополітену в ранкові та вечірні години, щоб забезпечити життєдіяльність міста. Все це необхідно аналізувати і ухвалювати рішення вже після того, як рішення про введення локдауну буде ухвалено на рівні уряду. Тоді воно буде обговорюватися на всіх рівнях і з усіма відповідальними організаціями", — додає Олег Рубан.

У Київському метрополітені кажуть, що поки не отримували документів про нові правила роботи під час карантину, у тому числі під час можливого локдауну з 23 грудня по 15 січня. Метро працює у звичайному режимі.

Як писала "ДС", раніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що ймовірність введення жорсткого карантину в Україні становить 90%. При цьому Кабмін розглядає варіант так званого "інтелектуального локдауну".

    Реклама на dsnews.ua