• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Рівненській області послабили карантин

Реклама на dsnews.ua

У Рівненській області було прийнято рішення послабити карантинні обмеження, зокрема дозволена повноцінна робота закладів громадського харчування і установ культури

Дане рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Рівненської облдержадміністрації.

"Рекомендували відповідним районним/міським комісіям розглянути питання про відновлення роботи ресторанів, кафе та барів у приміщеннях. Наразі такі заклади працюють з дотриманням усіх протиепідемічних заходів тільки на відкритих площадках, роблять адресну доставку та замовлення на винос. Також дозволили дозволити роботу закладів культури та кінотеатрів при умові наповненості залів не більше 50%", — сказано в повідомленні.

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусу в області стабілізувалася, то заклади громадського харчування будуть в змозі приймати відвідувачів у приміщеннях за кількох умов:

- обов’язковий температурний скринінг на вході;

- не більше 50 % заповнених місць;

- відстань між столиками — 2 метри;

- за одним столом повинно перебувати не більше 4 осіб;

- закладам дозволено працювати до 23 години;

- провітрювання та дезінфекція приміщень;

- наявність в персоналу засобів індивідуального захисту.

Як повідомляла "ДС", раніше карантин був ослаблений у Львівській області та у Чернівцях. У той же час в Одесі карантинні обмеження посилені.

    Реклама на dsnews.ua