• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Росії за носіння нової футболки збірної України можуть запроторити за грати

У Росії вболівальникам за носіння нової форми збірної України з футболу, на якій зображено карту нашої країни з окупованим Кримом, може загрожувати тюремне увʼязнення до пʼяти років

Форма сборной Украины по футболу / UAF.UA
Форма сборной Украины по футболу / UAF.UA
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив російський адвокат Ігор Бушманов, передає "ДС" з посиланням на Sport24.

За його словами, носіння футболки із зображенням українського Криму може бути розцінено як "сепаратизм".

"Якщо хтось одягне цю футболку на території РФ, то такі дії можуть бути розцінені як сепаратизм — публічні заклики до здійснення діяльності, спрямованої на порушення територіальної цілісності РФ", — пояснив Бушманов.

Він додав, що фанатам "не варто надягати цю футболку збірної України на території РФ". 

"В іншому разі вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності, а в разі повторного правопорушення — до кримінальної терміном до чотирьох років… Якщо ці дії будуть здійснені з використанням ЗМІ або для особистого блогу, то тоді людині може загрожувати вже пʼять років позбавлення волі", — додав адвокат.

Нагадаємо, національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі з написом "Слава Україні!" і обрисом карти нашої держави.

У Росії заявили, що УЄФА має заборонити збірній України виступатиме в патріотичній формі на чемпіонаті Європи. Однак УЄФА відкинув претензії Росії щодо Криму на формі збірної України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua