• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Сенцова народилася третя дитина (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У українського режисера, звільненого з російського полону, Олега Сенцова народилася дочка Емма

Фотографію з новонародженою дочкою Сенцов опублікував на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Дочка Емма", — коротко підписав він фото.

Олег Сенцов з дочкою
Олег Сенцов з дочкою

Емма стала третьою дитиною режисера. У нього вже є 19-річна дочка Аліна і 17-річний син Владислав від першого шлюбу.

Після арешту Сенцова окупантами в Криму і вивезення його в Росію його діти залишилися на півострові, і їхнім вихованням займалися дружина Алла і мати режисера Людмила, яка жила в селищі під Сімферополем.

Після того, як суд окупантів засудив режисера до 20 років колонії, Алла Сенцова подала на розлучення.

7 вересня 2019 року, після звільнення, режисера в аеропорту зустрічала дочка Аліна, а на наступний день з Криму приїхали мати Людмила, син Владислав і колишня Алла. Після цього Аліна залишилася жити з батьком у Києві.

13 січня 2020 року Сенцов написав в соцмережі про те, що його мама і син також переїхали до столиці України, і тепер сім'я возз'єдналася. За словами режисера, колишня дружина не хотіла відпускати Владислава. Колишній політв'язень зазначив, що його ексдружина — етнічна українка, народилася на Івано-Франківщині, але підтримала анексію Криму Росією. Тому Влад був не тільки в сумних умовах, але і під тиском пропаганди і брехні. Але два тижні в Україні йому вистачило, "щоб ця пелена спала".

Пост Сенцова в Facebook
Пост Сенцова в Facebook

Нагадаємо, 7 вересня 2019 між Україною і Росією відбувся обмін полоненими за формулою "35 до 35". Зокрема, були звільнений українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко, які провели в російській в'язниці більше п'яти років.

В кінці грудня 2020 року Сенцов прокоментував своє звільнення, назвавши його подарунком президенту Володимиру Зеленському від його російського колеги Володимира Путіна.

    Реклама на dsnews.ua