• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У штабі ОС підрахували кількість загиблих українських військових за 100 днів перемир'я на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

За сто днів перемир’я на Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинули троє українських військовослужбовців та ще 11 були поранені

Про це повідомив заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар під час брифінгу, передає "ДС".

"Кількість загиблих та поранених військовослужбовців Збройних Сил України від безпосередніх бойових дій у районі проведення ООС за період з 27 липня по 4 листопада 2020 року склала 14 військовослужбовців (безповоротних — 3, санітарних — 11)", — сказав він.

Водночас Бондар зауважив, що за аналогічний період до запровадження даного режиму втрати становили 197 військовослужбовців (17 загиблих та 180 поранених).

"Щодо кількості обстрілів – в цілому ми говоримо про цифру 224 обстріли, при цьому за такий же період до режиму припинення вогню було приблизно 1,2 тис. обстрілів. Ми бачимо, що майже у понад 5 разів зменшилася кількість обстрілів. Це дозволяє думати про позитивний результат і про те, що треба рухатися більш потужно в цьому напрямі", — сказав Бондар. 

В цілому, за його словами, з початку бойових дій на Донбасі у 2014 році було заявлено про 21 режим припинення вогню і "цей режим (оголошений наприкінці липня 2020 року – ред.) є найбільш ефективним".

"Обстріли мають місце, вони продовжуються, зокрема й з різних видів озброєння, але завдяки зусиллям всіх наших військових, насамперед тих, хто перебуває на першій лінії, ми підтримуємо та виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо припинення і не відкриття вогню на провокаційні обстріли", — підкреслив генерал-майор.

Нагадаємо, 3 листопада в результаті обстрілів російських бойовиків з "Д / ЛНР" один військовослужбовець ОС отримав вогнепальне осколкове поранення.

Внаслідок обстрілів бойовиків на Донбасі 29 жовтня поранення отримали два українські військовослужбовці. З початку наступної доби, 30 жовтня, російські бойовики знову обстріляли українські позиції, внаслідок чого загинули двоє українських військових.

    Реклама на dsnews.ua