• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У "Слузі" пропонують відправляти тих, хто вчиняє домашнє насильство, працювати із мітлою

Реклама на dsnews.ua

Низка нардепів від фракції "Слуги народу" поставила підписи під законопроєктом і 3908-1 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі"

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці заступника голови фракції, нардепа Євгенії Кравчук, передає "ДС".

"Назва довга, а суть дуже проста. Сьогодні більшість винних у домашньому насильстві платять штрафи з сімейного бюджету. Діти та інші члени сім'ї страждають вдвічі, і це треба виправляти. Ми з колегами подумали над тим, як зробити відповідальність за домашнє насильство більш адресним, і пропонуємо притягати порушників до суспільно корисних робіт з напрямком коштів за виконання таких робіт потерпілому", — написала вона в соцмережі.

Кравчук припустила, що з мітлою в руках "протягом 120-240-360 годин суспільно-корисних робіт порушники досягнуть великих успіхів у виправленні свого поведінки, а члени їх сімей не опиняться в скрутному становищі".

"Також дуже є важливим нововведення щодо можливості розгляду справ про домашнє насильство без присутності самих кривдників, які часто намагаються сховатися від слідства, що сильно ускладнює швидше прийняття рішення про покарання", — зазначила Кравчук.

Разом із колегами зі Слуги Народу поставила свій підпис під проєктом Закону України 3908-1 «Про внесення змін до Кодексу...

Gepostet von Yevheniya Kravchuk am Dienstag, 4. August 2020

Нагадаємо, Польща планує подати заявку на вихід із Стамбульської конвенції про домашнє насильство та сексуальну освіту дітей через "порушення прав батьків"

У той же час, Кабінет міністрів України найближчим часом буде готовий внести законопроект про ратифікацію Стамбульської конвенції на розгляд парламенту.

    Реклама на dsnews.ua