• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Соловйова видали маячню про чергове досягнення "визволителів" Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Пропагандист Кремля Володимир Корнілов привітав першокласників, які народилися після початку російсько-української війни на Донбасі, й оголосив великим досягненням те, що діти навчатимуться російською мовою

Про це він заявив під час ток-шоу з Володимиром Соловйовим, передає "ДС".

"Ви подумайте, 1 вересня в перші класи в "ДНР" і "ЛНР" підуть діти, які народилися на лінії фронту, які живуть там, народилися вже в незалежних "Донецькій і Луганській народних республіках", із чим також їх вітаю. Причому, зауважте, в той же час,того ж 1 вересня ми будемо спостерігати трагедію національного масштабу, коли діти громадян України не зможуть піти в російські школи! Тобто, у віковій історії цих земель, які раніше називалися Півднем Росії, ми вперше побачимо ситуацію, коли жодної російської школи взагалі ніде. І нам, Донбасу, після цього хтось буде говорити: а ви туди повертайтеся? Тобто батьки наших дітей, донеччан, луганчан, зі зброєю в руках відстояли право вчити своїх дітей на своїй рідній мові. І за це їм щира подяка!" — заявив пропагандист.

На його заяву звернув увагу український політтехнолог Олексій Голобуцький у своєму Facebook.

"Ну ж дійсно невимовне щастя для дитини 6-7 років: усе життя мешкати посеред обстрілів і вибухів, російських найманців і регулярних військ, під обстрілами, з ризиком втратити батьків "на підвалі" — зате покладати квіти до памʼятника Ґіві і вчитись російською мовою російській історії. Ну і що, що окупанти? Зате "мишебраття", — написав він.

"Хоча росіяни дійсно вважають це щастям — в них сильно зсунута шкала цінностей. Зсунута в бік царя, бухла і "зате нас всі бояться!" (побєдобєсіє і православіє включені до останньої категорії)", — додав експерт.

Владімір Корнілов в неділю в руссо-пропагандона Соловйова на "Россия-1" буквально співав гімн щастю окупованих...

Gepostet von Олексій Петрович Голобуцький am Montag, 31. August 2020
    Реклама на dsnews.ua