• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У США випустили книжку про Коломойського та його зв’язки з Зеленським

У США 23 листопада у продаж надійшла книжка журналіста Кейсі Мічла (Casey Michel) "Американська клептократія" (American Kleptocracy) про олігарха Ігоря Коломойського, його зв'язки з президентом Володимиром Зеленським та схему відмивання коштів при купівлі нерухомості в Америці

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні народного депутата Олексія Гончаренка у Facebook, передає "ДС".

"Читаю книгу американського розслідувача Casey Michel. Українцям є ким пишатись. За підрахунками автора саме український олігарх і бізнес-партнер Зеленського став найбільшим аферистом за обсягом відмитих грошей в Сполучених штатах. Навіть такі медійні особистості як син нафтового диктатора Екваторіальної Гвінеї Теодоріно Нгема Обіанг не стояли поруч з нашим", — написав Гончаренко.

Книжка American Kleptocracy доступна на сервісі Amazon. Передмову до неї написав шведський економіст Андерс Ослунд.

Гончаренко опублікував цитату з книги, в якій Ігор Коломойський називається "тінню Володимира Зеленського" і людиною, яка привела його до влади.

"Можливо зараз саме час для Коломойського капіталізувати свої відносини з новим наївним президентом", — йдеться в цитаті з книги, яку привів Гончаренко.

За словами нардепа, з книги слідує, що президент США добре проінформований про здатність Коломойського впливати на українську політику.

"Більш того, про цю людину, яка має ключі від Банкової, особисто проінформований президент США. І хоча автор скептичний щодо достатності зусиль американського правосуддя у розслідуванні злочинів Коломойського, ця книга точно приверне увагу до нашого спільного героя", — зазначив Гончаренко. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua