• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Сумах посилили карантин

Реклама на dsnews.ua

У Сумах міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про посилення карантину

Рекомендації комісії прийняті з урахуванням рішення Сумської обласної комісії з ТЕБ та НС від 4 вересня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Сумської міської ради.

"Рішенням міської комісії пропонується врегулювати питання проведення концертів, а також діяльність розважальних закладів і суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування", — йдеться в повідомленні.

Так, в Сумах заборонили проводити концерти (крім закладів культури, для яких концертна діяльність є основною), працювати кафе і ресторанах з організацією дозвілля (дискотеками, концертами і т.д.).

Заборонено роботу закладів громадського харчування та літніх майданчиків з 24:00 до 07:00. При цьому доставка продукції дозволена цілодобово.

Керівникам організацій та підприємств влада рекомендувала, по можливості, перевести співробітників на дистанційну роботу і проводити наради в онлайн-режимі.

Як повідомляла "ДС", з 7 вересня в Україні почав діяти новий розділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. "Червоний" рівень встановлений в 29 адміністративно-територіальних одиницях, "помаранчевий" — в 89, "жовтий" — в 139.

    Реклама на dsnews.ua