• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Сєвєродонецьку через пожежі та евакуацію закрили школи

У звʼязку з евакуацією жителів декількох селищ, які постраждали від масштабних пожеж, у Сєвєродонецьку скасовано навчання в школах

Пожежа навколо Сєвєродонецька
Пожежа навколо Сєвєродонецька
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті Сєвєродонецької міської ради, інформує "ДС".

"Для евакуації жителів селищ, які постраждали від пожеж, підготовлені пункти прийому людей. Підготовлено школи 8 і 17. Завезено все необхідне. Буде забезпечено гаряче харчування. У разі необхідності ще три школи міста Сєвєродонецька підготовлені для прийому евакуйованих людей. Це школи 20, 16, 18. Автобуси підготовлені для евакуації і знаходяться на вʼїзді в місто з боку Воронове. Цілодобово працює штаб ліквідації пожежі на Луганщині — 095-910-19-20", — повідомили у міськраді.

Також там додали, що у звʼязку "з необхідністю евакуації жителів селищ, які постраждали від пожеж, ухвалено рішення призупинити навчальний процес 1 жовтня у сєвєродонецьких школах".

Як писала "ДС", станом на вечір середи, 30 вересня, в Луганській області було зафіксовано 85 пожеж, з них ліквідовано — 42. Також повідомлялося, що через лісові пожежі на Луганщині евакуювали жителів шести сіл.

    Реклама на dsnews.ua