• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Тернополі на уроці фізкультури нетвереза вчителька била дитину головою об стіну

У тернопільській українській гімназії імені Івана Франка п'яна вчителька побила учня сьомого класу

Тернопільська українська гімназія імені Івана Франка
Тернопільська українська гімназія імені Івана Франка / Keys97
Реклама на dsnews.ua

Інцидент стався на уроці фізкультури, передає "ДС" з посиланням на місцеве видання te.20minut.ua.

Там вчительці нібито не сподобалося те, що один з школярів сказав їй щось образливе.

"Вчителька фізкультури прийшла в школу в нетверезому стані. Який малий їй щось сказав, вона почала кричати, закрила спортзал зсередини і почала того хлопця бити головою об стіну. Діти підняли крик. Збіглися вчителя, дирекція і т.д. Виламували двері", — сказала одна з родичів учнів, які навчаються в цій гімназії.

У коментарі ТСН директор гімназії Анатолій Крижанівський інформацію про інцидент підтвердив, проте пообіцяв всі деталі повідомити пізніше.

"Так, це дійсно мало місце. Для нас, як для педагогічного колективу це неприпустима подія. Ця вчителька з сьогоднішнього дня у нас більше не працює", — сказав Анатолій Крижанівський.

Представник Нацполіціі в Тернопільській області Сергій Крета повідомив виданню про те, що зараз правоохоронці встановлюють офіційні деталі події.

"На місце події поліцію не викликали. Директор цієї гімназії нам повідомив, що інцидент стався в п'ятницю, 12 березня, і в навчальному закладі самостійно все вирішили. Але цей факт мав місце, всі деталі ми будемо зараз встановлювати", — сказав Сергій Крета.

Нагадаємо, в грудні 2020 року на Рівненщині стався скандал в ліцеї Квасіліва через методів виховання вчителя по предмету "Захист України", який змушував дітей присідати перед класом з муляжем артилерійського снаряда.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua