• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У трьох регіонах України шахтарі вийшли на протест через невиплату зарплат

Реклама на dsnews.ua

На Львівщині, Волині та Донбасі гірники низки шахт оголосили страйк з вимогою виплатити зарплату і погасити всі борги

Про це йдеться в повідомленні голови незалежної профспілки гірників Михайла Волинця в Facebook, передає "ДС".

За словами Волинця, в м. Нововолинську гірники 2 зміни шахти "Бужанська" з 8 грудня залишаються під землею. Він додав, що 9 грудня на шахті працює слідча група поліції.

Крім того, гірники шахти "№ 9 Нововолинська" відмовилися спускатися в шахту, а замість цього пішли в адміністрацію об'єднання ДП "Волиньвугілля".

У Донецькій області з минулого тижня протестують гірники шахти "Україна" (ДП "Селідоввугілля").

На шахті "Капітальна" в м. Мирноград шахтарі остаточно припинили всі роботи. 9 грудня вони перекривають дорогу в центральній частині міста, в районі будівлі міської ради.

У Києві гірники ДП "Східний гірничозбагачувальний комбінат" протестують під будівлею Кабміну. Вони вимагають погасити 143 млн. грн. заборгованості з заробітної плати та відновити повноцінну роботу підприємства.

Крім того, видання ZAXID.NET з посиланням на голову профспілки шахти "Лісова" Мирославу Кафтан повідомляє, що 75 гірників шахти "Лісова" ДП "Львіввугілля" оголосили підземний страйк з вимогою виплатити їм зарплати і погасити борги за вересень-жовтень.

Шахтарі спустилися під землю близько 20:00 8 грудня і знаходяться в камері очікування в приствольному дворі.

Сама Кафтан 9 грудня перебуває на зустрічі у Львівській облдержадміністрації, а про результати переговорів пообіцяла розповісти пізніше.

Як повідомляла "ДС" 8 грудня гірники найбільшої державної шахти "Капітальна" підприємства "Мирноградвугілля" вийшли на акцію протесту в Мирнограді Донецької області через борги по заробітній платі.

    Реклама на dsnews.ua