• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У УАФ прокоментували скандал з плейлистом збірної України на Євро-2020

Плейлист збірної України з футболу на Чемпіонат Європи-2020 формували функціонери УЄФА без участі української сторони

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Української асоціації футболу, передає "ДС".

"Композиції із переліку, який з’явився в ЗМІ як «вибір гравців головної команди України», наші футболісти насправді не обирали. За виключенням однієї пісні — «Їхали козаки» гурту «Тінь сонця». Решту пісень самостійно обрали колеги з УЄФА і, за їхніми словами, у своєму виборі вони послуговувалися даними з локальних чартів України", — йдеться в заяві.

У УАФ відзначили, що не отримували повідомлення від УЄФА про формування плейлиста.

"У відповідь на наш запит в УЄФА зазначили, що вже вжили заходів для виправлення цього непорозуміння та готові до формування альтернативного символічного плейлиста збірної України. Скандальний перелік композицій, де серед іншого є виконавці, яким заборонений в’їзд в Україну, буде заблоковано", — йдеться в заяві.

В оновленому списку відтворення збірної України є, зокрема, композиції наступних виконавців: U2, Sia, Calvin Harris, Oasis, AC/DC, James Brown, Robbie Williams, Fatboy Slim, Elvis Presley та ін. В той же час в переліку присутній і пісня "Rasputin" (Majestic vs. Boney M).

Як повідомляла "ДС", в оприлюдненому раніше плейлисті збірної України до Євро-2020 було кілька композицій російських виконавців, яким заборонений вʼїзд в Україну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua