• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У віднесеному до "червоної зони" Луцьку на маршрути вийшла частина громадського транспорту, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

У Луцьку, який віднесли до "червоної" карантинної зони через високі показники поширення коронавірусу, зранку 3 серпня запрацювала частина громадського транспорту, міська влада не планує його зупиняти

Про це йдеться у публікації "Волинь Post", передає "ДС".

Видання нагадує, що хоча Луцьк віднесли до "червоної зони" з поширення COVID-19, міська рада заявила, що не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів.

"2 серпня поліція попереджала перевізників, аби ті не виходили на рейс з 3 серпня, інакше на них будуть складати протоколи. Така ж ситуація відбувалась з усіма іншими закладами, які не можуть працювати у "червоній" зоні. Кожен заклад отримав під розписку попередження про заборону працювати починаючи з 3 серпня", — зазначається у публікації.

Більше 70 підприємців та підприємств виступили проти обмежень та можливих штрафів.

Станом на ранок 3 серпня у місті вийшли на маршрути тролейбуси. Щоправда, переповнений транспорт не забирав пасажирів із зупинок.

Курсують деякі приміські маршрутки. З міських автобусів виїхала лише частина. Водії зізнаються, що побоюються штрафів за порушення карантинних обмежень.

У мерії з пообіцяли прокоментувати ситуацію з транспортом згодом.

Як повідомляла "ДС", з 1 серпня в Україні набули чинності нові правила адаптивного карантину. Зокрема, міста, області та райони будуть розподілятися по зонах. Наразі у "червоній зоні", в яку входять міста і райони з найбільш складною ситуацією із захворюваністю на COVID-19, входять міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що місцеві органи влади не мають самовільно скасовувати карантин, інакше саме вони будуть нести відповідальність за смерті жителів від ускладнень коронавірусу.

Міська влада Тернополя заявила про незгоду з зарахуванням міста до "червоної зони" карантину.

    Реклама на dsnews.ua