• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

У Вінниці школярів повернули до звичайного режиму навчання

Реклама на dsnews.ua

У звʼязку з поверненням Вінниці до "жовтої" зони епідемічної небезпеки в школах міста учні будуть приходити на заняття у повному складі

Про це Укрінформу повідомили у Департаменті освіти Вінницької міської ради, передає "ДС"

«Відсьогодні Вінниця за епідемічною ситуацією по COVID-19 за рішенням МОЗу знаходиться у жовтій зоні. Це дозволило міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалити рішення, яким у школах міста відновлюється навчання у школах міста у звичному режимі. Тобто, учні 5-11 класів навчатимуться у повному складі», — повідомили у департаменті.

Тут зазначили, що у протоколі №43 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій йдеться, що школярі навчатимуться згідно із затвердженим розкладом навчальних занять за умови обовʼязкового дотримання усіх протиепідемічних вимог.

Нагадаємо, на Вінниччині за минулу добу зафіксовано 74 випадки інфікування коронавірусом, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 сягнула 5974. Одужали 3798 осіб, продовжують хворіти 2063; 113 померли.

Упродовж останніх двох тижнів, з 14 вересня, Вінниця перебувала у помаранчевій зоні карантину. У зв’язку з цим у міських закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності учні 1-4 класів навчалися у звичайному режимі, а 5-11 класів — у змішаній (комбінованій) формі. Зокрема, класи були поділені на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі.

    Реклама на dsnews.ua