• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Запоріжжі просять переназвати площу Маяковського ім'ям порноактора

На сайті електронних звернень міста Запоріжжя з'явилася петиція з вимогою присвоїти площі імені радянського поета Володимира Маяковського ім'я американського порноактора Біллі Герінгтона

Біллі Герінгтон
Біллі Герінгтон / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Петицію під номером 6893 зареєстровано на сайті електронних звернень міста 13 вересня, передає "ДС".

Її автор — Задорожний Олександр Юрійович — просить суспільство підтримати (а міську владу — втілити підтримку в реальність) перейменування площі Маяковського на площу Біллі Герінгтона.

Задорожний зазначає, що в Запоріжжі вже є сквер Маяковського, алея Маяковського і кінотеатр Маяковського.

"Перейменування одного з об'єктів міста на честь відомого американського актора не змінить загальної картини, але гарантовано стане потужним туристичним магнітом для багатьох людей", — зазначено в тексті петиції.

Автор зазначає що Біллі Герінгтон — це "відомий американський актор, на фільмах якого виросли покоління не тільки американців, а й українців і європейців".

Володимир Маяковський — російський радянський поет і громадський діяч, публіцист, сценарист і актор. Був прихильником світової революції, однак пізніше потрапив в опалу. За офіційною версією, застрелився, за іншою — убитий за наказом диктатора Йосипа Сталіна

Біллі Герінгтон — культурист, каратист, боксер і актор з США, який знімався в порнофільмах на гей-тематику. Часто він виступав в тематичних телешоу і був стриптизером в гей-клубах. Водночас, у Герінгтона були дружина і діти, він заявляв про гетеросексуальність. Загинув в ДТП 2 березня 2018 року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua