• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Запоріжжі в школяра на уроці зупинилось серце: розслідувати "загадкову недугу" взялась ОДА

Вчора, 3 вересня, у запорізькій школі в школяра зупинилося серце. Працівникам школи та лікарям дитину вдалося реанімувати. Його доставили в обласну лікарню – наразі хлопчик перебуває в реанімації у вкрай тяжкому стані

Реклама на dsnews.ua

Це вже другий подібний випадок у цій школі, передає "ДС" з посиланням на Запорізьку ОДА.

Запорізька обласна державна адміністрація негайно взяла ситуацію під особистий контроль та створила спеціальну робочу групу з розслідування "загадкової дитячої недуги"

Зазначається, що проблему всебічно вивчатимуть медики, правоохоронці, освітяни та представники влади.

Разом з тим, як повідомляє Суспільне Запоріжжя, подія сталася у запорізькій гімназії №8 – 14-річному восьмикласнику 3 вересня стало зле під час уроку, а потім зупинилося серце.

Першочергову реанімацію до приїзду "швидкої" допомоги здійснювали медсестра гімназії та інженер з охорони праці Антон Науменко.

За словами Науменка, подія сталася на уроці історії, при цьому не було жодних фізичних навантажень. Коли учень сказав, що йому погано, вчителька відправила його до лікаря, але він, піднявшись, почав падати.

"Він не реагував на сигнали, не розмовляв. Я переніс його з-за парти на рівну поверхню, став міряти пульс. Медсестра намагалася виміряти тиск. Дала йому нашатир, почав реагувати. Прийшла директорка школи, почали перевіряти дихання і в цей момент пропав пульс. Ми почали непрямий масаж серця", — розповів Науменко.

Далі директорка викликала "швидку", до приїзду пульс у хлопчика відновили. Медики зробили дитині кардіограму та викликали реанімобіль. Хлопчика шпиталізували до обласної клінічної дитячої лікарні.

За словами Науменка, у дитини раніше були проблеми зі здоров’ям.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua