• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У зоні ООС почалася вакцинація військових від коронавірусу

У зоні проведення Операції об'єднаних сил стартувала вакцинація особового складу від коронавірусної інфекції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби штабу ООС, передає "ДС".

Так, в 66-й військовий госпіталь надійшла перша партія вакцини від COVID-19, виробленої в Індії за ліцензією AstraZeneca, в кількості 7200 доз.

"Лікарі розпочали вакцинацію особового складу госпіталю, а також окремої автосанітарної роти. Завтра бригади у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-терапевта і медичної сестри, почнуть виїжджати для здійснення щеплень безпосередньо у підрозділи в зоні відповідальності", — йдеться в повідомленні.

"Вакцина AstraZeneca – це векторна вакцина спільного виробництва Великої Британії та Швеції, що пройшла всі три етапи клінічних досліджень та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоровʼя до екстреного використання. Згідно зі статистичними даними її ефективність становить близько 70%", — сказав начальник госпітального відділення старший лейтенант Артур Матвєєв.

Вакцинація проводиться в два етапи, приблизно через чотири-дванадцять тижнів після першого. Умови зберігання препарату сприятливі, так як інструкція вимагає зберігати вакцину при температурі від +2 до +8 градусів за Цельсієм.

Вакцинація є добровільною. Перед вакцинацією все пацієнти проходять обстеження у лікаря.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua