• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У зошитах для 2-го класу Монатика і Дорофєєву поставили в один ряд з Тарасом Шевченком і Лесею Українкою

Реклама на dsnews.ua

В "Робочих зошитах" для 2-го класу дітям пропонується розповісти, що вони знають про відомих українців, і в якості варіантів вказані Тарас Шевченко, Леся Українка, а також виконавці Монатік і Дорофеєва

Про це написав у своєму Facebook політолог Олексій Голобуцький, посилаючись на батька учня 2-го класу Олексія Валигіна з Рівненської області, передає "ДС".

"Серед завдань — вимога до дитини "назвати українців, зображених на світлинах" і "розказати, що тобі про них відомо". Тобто, автори вважають, по-перше, що це постаті однакової вартості, однаково впізнавані. А по-друге, впевнені, що кожна восьмирічна дитина зобовʼязана знати бодай щось про фігурантів отих двох останніх фото", — зазначив політолог.

При цьому Голобуцький звернув увагу, що композиції і Монатика, і Дорофеєвої в основному російською мовою.

Громадськість вже оцінила цю диверсію: українці впевнені, що це не випадковий факап, типовий для нової влади. А закономірний результат свідомої роботи МОН і його нових очільників. В тому числі т.в.о. Шкарлета. Бо це не перший і не єдиний приклад появи вкидів різного ступеню дикості до навчально-виховного процесу від призначення т.в.о. і взагалі від приходу до влади Зекоманди", — додав експерт.

Як повідомляла "ДС", колишній нападник італійського футбольного клубу "Мілан", а зараз тренер збірної України Андрій Шевченко в шкільному підручнику Всесвітньої історії за 11-й клас видавництва "Генеза" значиться в якості гравця "Ювентуса" (Турин, Італія).

    Реклама на dsnews.ua