• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

УАФ довічно дискваліфікувала 26 футболістів, які виступали за команди "ЛДНР"

Українська асоціація футболу (УАФ) прийняла рішення про довічне відсторонення від цього виду спорту гравців, які відзначилися виступами в складах команд терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР"

Будинок футболу УАФ
Будинок футболу УАФ / komandaonline.com
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті УАФ, передає "ДС".

"За дії та поведінку, яка шкодить репутації футболу та УАФ, КДК УАФ заборонив Гарненку С. А, Федотову Є. О., Пархоменку А. О., Охмату Є. І., Томазову С. С., Махну Я. М., Лагоді А. О., Бессалову А. Л., Фролову В. В., Асьмаєву С. В., Бєлавіну М. Є., Жарому С. С., Ткачєву А. С., Рябчинському В. С., Варваніну О. О., Майбороді О. О., Коновалову Р. В., Яковленку О. В., Єрьоміну О. В., Циндрику С. О., Рудницькому І. В., Бєбєніну В. М., Дризі С. С., Наумову Є. С., Захарову М. О., Зубахіну І. О. здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо), довічно", — вказано у повідомленні.

Рішення виніс контрольно-дисциплінарний комітет за заявою комітету з етики та чесної гри УАФ і Служби безпеки України щодо виступів громадян України, які зареєстровані в інформаційно-аналітичній базі УАФ, в складі збірних команд т. Н. "ЛНР" і "ДНР".

Зазначено, що вищезгадані особи можуть оскаржити це рішення в Апеляційному комітеті УАФ не пізніше 10 (десяти) днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальної частини.

Нагадаємо, раніше СБУ отримала інформацію про те, що громадяни України, які зареєстровані в Інформаційно-аналітичній базі УАФ, в складі збірної так званої "ДНР" брали участь в товариському матчі проти збірної так званої "Республіки Абхазія" 25 вересня 2020 року на стадіоні "Динамо "в Сухумі в Грузії

Крім того, СБУ встановила, що протягом 8 — 12 січень 2020 року в Сухумі в турнірі "Ліга братніх народів-2020" брала участь команда "Схід-вугілля" так званої "ЛНР".

За цим фактом Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу почав дисциплінарне провадження.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua