• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Вбивство Гандзюк: суд розгляне пом'якшення запобіжного заходу Левіну

Реклама на dsnews.ua

Дніпровський районний суд Києва розгляне 18 січня клопотання адвоката одного з обвинувачених в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк Олексія Левіна щодо зміни йому запобіжного заходу на менш сувору

Відповідний документ подав захист Левіна на засіданні суду 14 січня, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Як повідомляється, причиною клопотання про пом'якшення йому запобіжного заходу на такий, яка не передбачає утримання під вартою, став стан здоров'я Левіна після перенесеної їм коронавірусної інфекції.

Також захист просить суд допитати начальника філії Центру охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України в Києві та Київській області.

За словами адвоката, його підзахисному в Лук'янівському СІЗО не надають належної медичної допомоги і ігнорують його скарги на стан здоров'я.

Зокрема, Левіну не провели обстеження судин, через що він і адвокат побоюються, що його стан може погіршитися.

Як зазначається, на засіданні Левін також заявив, що почуває себе погано.

У свою чергу, суддя Юлія Іванина постановила відкласти розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу на наступне засідання, яке відбудеться 18 січня з 13.00.

При цьому вона відмовила у виклику начальника філії ЦОЗ ДКВС у Києві та Київській області для допиту в судовому засіданні, оскільки в розпорядженні суду є документи про надання медичної допомоги Левіну.

Далі суд продовжив дослідження доказів обвинувачення у справі. Розпочато дослідження 22 тому з 50.

Нагадаємо, в грудні 2020 року суд продовжив на 2 місяці арешти в СІЗО фігурантам справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк — Олексію Левіну та Владиславу Мангер.

Раніше ще один фігурант цієї справи, Ігор Павловський вийшов на свободу.

    Реклама на dsnews.ua