• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Вбивство Шеремета: У поліції розповіли про зв'язки між підозрюваними

Реклама на dsnews.ua
Групи осіб, що вчинили підриви електроопор в 2015 році і невдалий замах на бізнесмена в 2016 році, пов'язані в рамках розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета

Про це на брифінгу заявив заступник голови Нацполиции - начальник кримінальної поліції Євген Коваль, передає "ДС".

"Так для нас стало ясно, що ці групи (підозрюваних у вчиненні злочину у 2015 і 2016 року "ДС" пов'язані. Ми почали ретельно вивчати обставини. На судовому засіданні для підтримки Грищенко приходили їхні друзі та близькі, вони публікували спільні фото в соцмережах. На одному з фото зафіксована Кульзменко, яка є співмешканкою громадянина До "Електрика", і ще одна особа - громадянка Дугар", - зазначив він.

Він повідомив, що поліцією було прийнято рішення викликати на допит Пістолета по порядку як свідка у справі Шеремета.

"Коли ми вручили повістку Пістолета, він одразу повідомив про це телефону Інну Грищенко, яка тоді ще не була тоді затримана", - зазначив Коваль.

Далі була включена запис телефонної розмови.

"учасники не сприймають справу вбивства Шеремета як стороннє, чуже для себе. Більш того, виклик на допит одного з членів групи сприймається як загроза, це підтверджується наступними телефонними розмовами Грищенко. Не виникає питань, при чому тут Пістолет до Шеремета, немає питань чи здивування", - зазначив генерал.

    Реклама на dsnews.ua