• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Учасниця Олімпійських ігор від України заявила, що їй соромно за країну

Українська бігунка Ганна Рижикова заявила, що їй "соромно за країну", в якій погано готують спортсменів, і навела як приклад свою колегу з Нідерландів Фемке Бол, з якою працює команда професіоналів

Анна Рижикова
Анна Рижикова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала виданню "Суспільне Спорт ", передає "ДС".

Рижикова посіла п"яте місце на дистанції 400 метрів із бар"єрами на Олімпіаді в Токіо, а згадана нею спортсменка — третє. За словами українки, її суперницю готували краще.

"Не дуже хотілось би це говорити, але соромно за свою країну. Коли ми виїжджаємо на старти, за мною стоїть тренер, масажист, моя сім"я як підтримка. А на них (суперниць, — "ДС") працює ціла команда. Виходить, що я один у полі воїн проти цілої армії. Фемке — дуже сильна, і як людина вона хороша, і як спортсменка. Молода і красива, висока і тренується, не скажу, що вона лежить і нічого не робить. Але я сама собі шукаю засоби відновлення, роблю все з тренерами, масажистами, з тими людьми, яких сама знайшла і які мені допомагають. А вони з цього приводу навіть не замислюються, за них усе це робить науковий підхід — це трошки може пояснити місце (місце Рижикової за підсумками забігу, — "ДС"). Нікого не звинувачую, це правда життя така", — сказала спортсменка.

Відзначимо, що Рижикова та інша українка Вікторія Ткачук фінішували на п"ятому і шостому місцях відповідно в історичному для нашої країни фіналі — вперше в історії дві наші співвітчизниці дійшли до вирішального етапу змагань у цій дисципліні. Американка Сідні Маклафлін побила світовий рекорд за результатами забігу.

Нагадаємо, в України поки що тільки одна "золота" медаль. Її приніс український борець греко-римського стилю Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua