• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Учасники команди TSUNAMI RT присвятять участь у міжнародній автогонке боротьбі за життя хворих дітей

Реклама на dsnews.ua
Українська команда TSUNAMI RT візьме участь в 24-годинній гонці в Дубаї 11-13 січня, щоб зібрати гроші на лікування онкохворих дітей

Про це йдеться в офіційному прес-релізі проекту, повідомляє "ДС".

У рамках соціального проекту команда буде керувати Porsche з дизайном проекту RACEFOR.LIFE, який привертає увагу до проблем онкохворих дітей, повідомляють організатори.

"Відома українська гоночна команда TSUNAMI RT, візьме участь у популярних змаганнях "24 години Дубая", щоб привернути увагу світу до проблем онкохворих дітей та зібрати кошти на їх лікування. Ці змагання збирають велику кількість відвідувачів, учасників та пресу, тому для команди це шанс привернути їх увагу до проблем хворих дітей", - йдеться в повідомленні.

Учасники команди - двоє українців Олександр Гайдай і Андрій Круглик, француз Ком Ледогар і італієць Алессіо Ровера. Гонщики будуть управляти абсолютно новим Porsche 911 GT3 Cup MR, офіційна презентація якого відбулася в Німеччині на 50-му Essen Motor Show 2 грудня 2017.

"Цей соціальний проект об'єднує гонщиків трьох країн. На офіційній сторінці RACEFOR.LIFE команда закликає всіх перерахувати гроші для благодійного фонду "Парус Надії", який займається дітьми, хворими на рак", - повідомляє прес-служба команди.

За словами голови Фонду Інги Дистряновой, вся команда проекту працює на волонтерських засадах. "Я вдячна всім, хто долучився до нашого проекту як волонтер. Дизайн авто зробила відоме українське креативне агентство TABASCO, сайт проекту - студія ideus.biz, PR-супровід K&K Group. Всі докладають зусилля, щоб врятувати дитяче життя. Ми у Фонді впевнені: якщо кожен з нас буде хоч трохи допомагати, то разом ми зможемо зробити набагато більше", - зазначила Дистрянова.

Як відомо, благодійний фонд "Парус Надії" був заснований в Одесі в 2007 році. За роки роботи фонд допоміг 225 дітям і 30 сім'ям, зібравши понад 900 тисяч доларів пожертвувань і профінансувавши 60 операцій.

    Реклама на dsnews.ua