• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна готує проект закриття шахт з досвіду Німеччини

Реклама на dsnews.ua
В Україні готують пілотний проект закриття шахт, який буде реалізований для вирішення соціальних та екологічних питань

Про це повідомила тимчасовий виконувач обов'язків міністра енергетики Ольга Буславец в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"У нас ... на сьогоднішній день є домовленості з німецькою стороною. Був і дзвінок Прем'єр-міністра до канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, вони обговорювали це питання, і у мене були переговори з послом Німеччини в Україні щодо допомоги з проведення комплексної роботи в рамках пілотного проекту з досвідом Німеччини по закриттю шахт якогось мономіста, який ми визначимо разом з ними по певним критеріям", - сказала Буславец.

За її словами, в Україні майже 65 мономіст, в яких люди можуть влаштуватися на роботу тільки на шахті. "І, як правило, це один працюючий чоловік, який годує всю сім'ю. І ми повинні розуміти, яким чином нам необхідно цих людей захистити, дати можливість трансформуватися цим регіонам, щоб там була робота", - зазначила керівник Міненерго.

Вона уточнила, що пілотний проект буде реалізований як для вирішення соціальних, екологічних питань, так і для забезпечення роботою людей, які проживають у такому мономісті.

У той же час, Буславец сказала, що міста для реалізації "пілота" ще не вибрали.

"Є певні критерії. Ми, звичайно, будемо відпрацьовувати робочою групою для того, щоб визначити", - сказала вона.

    Реклама на dsnews.ua