• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна не дала виступити в ОБСЄ представника Криму, у Кремля істерика

Реклама на dsnews.ua
11 вересня під час конференції з питань свободи слова ОБСЄ у Варшаві українська делегація не дозволила виступити представнику так званого Союзу журналістів Республіки Крим Андрію Трофимову

Відео інциденту опублікував російський пропагандистський телеканал "Зірка" в Facebook, передає "ДС".

Представники України відзначили, що в складі РФ немає такої структури, як "Республіка Крим". Модератор групи порадився з фахівцями з регламентом, після чого порадив Трофимову виступити в тому вигляді, в якому він реєструвався на конференції, або передати слово комусь іншому.

Постпред Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що "подібного він не чув в житті", і пообіцяв, що російська сторона буде подавати протест на рішення модераторів сесії.

Подобного я не слышал в жизни: постпред России о хаосе на засе...

Украинская делегация не позволила выступить представителю Союза журналистов Республики Крым Андрею Трофимову. Инцидент произошел во время конференции по свободе слова ОБСЕ в Варшаве 11 сентября. Представители Украины заявили, что Союза журналистов Крыма не существует, в итоге модераторы лишили представителей Крыма слова. Постпред России при ОБСЕ Александр Лукашевич сказал, что подобного он не слышал в жизни. «Беспрецедентный случай, я занимаюсь ОБСЕ более 20 лет, но ничего подобного я не слышал в жизни. Процедурно украинская делегация не имела право прерывать участника Союза журналистов», - сказал Лукашевич. Он заявил, что российская сторона будет подавать протест на решение модераторов сессии.

Gepostet von Телеканал "ЗВЕЗДА" am Dienstag, 12. September 2017
    Реклама на dsnews.ua