• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Україна однією з перших країн у світі отримає з Індії вакцину від коронавірусу

Україна стала однією з перших країн у світі, які отримають вакцину від COVID-19, вироблену в Індії. Поставка першої партії обсягом 500 000 доз очікується у лютому

Вакцина
Вакцина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні посольства Індії в Україні в Facebook, передає "ДС".

Повідомляється, що найближчим часом з Індії в Україну буде доставлена перша партія вакцини Covishield виробництва Serum Institute India. Зазначимо, це назва британсько-шведської вакцини AstraZeneca на індійському ринку.

Також у посольстві підкреслили, що особисті прохання українського президента Володимира Зеленського та постійні контакти з Міністерством охорони здоров'я дозволили Україні стати однією з перших країн, які отримають вакцину з Індії у лютому.

"У майбутньому очікується поставка більшої кількості вакцин, вироблених в Індії, в міру нарощування виробництва, щоб забезпечити благополуччя всіх українців", — йдеться в повідомленні.

Following sustained efforts by the Embassy of India in Ukraine and the support of Government of India, the first tranche...

Posted by India in Ukraine (Embassy of India, Ukraine) on Friday, February 19, 2021

Нагадаємо, ще в кінці січня Міністерство охорони здоров'я представило календарний план вакцинації українців від коронавірусу. Згідно з ним вакцинація населення мала розпочатися з 15 лютого.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua