• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Україна програє інформаційну війну на Донбасі, — голова Луганської ОДА

Держава поки не надає достатньої підтримки для засобів масової інформації у Донецькій та Луганській областях

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай під час регіональної дискусії у рамках Донбас Медіа Форуму, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Він констатував, що на Луганщині зараз дійсно немає студій державних каналів.

"У нас справді закриваються державного значення канали, я бачу міграцію журналістів, які переходять із державних каналів на приватні. Студій великих каналів у нас немає. Є один-два журналісти, які ситуативно працюють", — сказав Гайдай.

Він також зазначив, що є велика проблема із сигналом на окуповану частину області. Це характерно і для сусідньої Донеччини.

"Інформаційну війну ми програємо поки що. Навіть цього року ми нарешті відкрили телевізійну вежу заввишки 150 метрів, вона транслює телевізійний сигнал у радіусі 50 км, радіохвилі взагалі до кордону з Російською Федерацією доходять. Але якщо проїжджати вздовж лінії розмежування, що ми там чуємо?.. Радіо "Зірка", радіо "Перемога", "Червона армія", радіо "Росія" — щось подібне до цього. Я поки що великої державної підтримки для засобів масової інформації в наших дуже важливих для країни в цілому регіонах — поки що не бачу", — підкреслив Гайдай.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua