• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Україна розійшлася нічиєю з Італією в товариському матчі

Збірна України з футболу зіграла внічию в товариському матчі проти збірної Італії

Матч, який відбувся напередодні ввечері, 10 жовтня, в Генуї завершився з рахунком 1:1, передає "ДС".

Господарі домінували протягом перової половини матчу, однак обидва голи були забиті у другому таймі.

На 54-й хвилині П'ятов не зміг зафіксувати м'яч після сильного удару Бернадерски - 1:0.

Підопічні Андрія Шевченка були в положенні невдахи всього сім хвилин, коли після розіграшу кутового м'яч відлетів до Руслана Малиновському, який з розвороту ефектно пробив у кут воріт італійців.

У час, що залишився українці мали ще кілька нагод забити, однак не вистачало точності, то на місці опинявся Джіджі Доннарумма.

Свій наступний матч збірна України проведе в Лізі Націй 16 жовтня з командою Чехії. Нагадаємо, перший матч Україна виграла з рахунком 2:1.