• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна — серед шести претендентів на проведення Євробаскету-2025

Шість країн претендують на проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році

Чемпіонат прийматимуть чотири країни
Чемпіонат прийматимуть чотири країни
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міжнародної федерації баскетболу, передає "ДС".

Офіційні заявки подають Кіпр, Фінляндія, Угорщина, Латвія, Україні та Росія.

Чемпіонат проходитиме у вересні 2025 року. Його прийматимуть чотири країни. Кіпр і Фінляндія подали заявки лише на груповий етап, решта претендентів — на груповий і заключний.

Фінляндія була однією з чотирьох країн, які приймали Євробаскет у 2017 році. Латвія була господарем групового етапу у 2015-му.

Угорщина та Україна також раніше виявляли інтерес до організації чемпіонату, але не приймали матчі. Кіпр вперше бере участь у офіційному конкурсі.

"Ми раді бачити таке сильне бажання серед наших національних федерацій знову організувати Євробаскет. Мультихостинговий формат, який ми запровадили у 2015 році, виявився дуже успішним і не тільки допоміг розвитку Євробаскету як змагань, але також стимулював розвиток спорту на всьому континенті , — сказав виконавчий директор Міжнародної федерації баскетболу в Європі Каміл Новак.

Рішення щодо чотирьох країн-господарів Євробаскету-2025 ухвалять навесні 2022 року.

Євробаскет-2022 проходитиме в Чехії, Грузії, Німеччині та Італії, а чемпіонів коронуватимуть у столиці Німеччини Берліні.

Як писала "ДС", у 2011 році Україна отримала право проведення матчів Євробаскету-2015. Однак у 2014-му змагання вирішили перенести до іншої країни через війну на Донбасі. Україна отримала пріоритетне право готуватися до чемпіонату 2017-го, однак пізніше відмовилися й від цієї ідеї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua