• GBP 49.7
Спецпроєкти

Україна вийшла на третє місце за підсумками першого дня Паралімпіади-2016

Паралімпійці України у свій перший день змагань здобули 9 нагород

Україна посіла третє місце в загальному заліку за кількістю медалей за підсумками першого дня змагань на Паралімпійських ігор, які проходять в Бразилії, повідомили "ДС" в прес-службі Національного паралімпійського комітету.

У скарбничці України - 1 золота, 1 срібна та 7 бронзових нагород і третє місце за загальною кількістю нагород - такий підсумок дня 8 вересня 2016 року.

У змаганнях першого дня взяли участь 45 українських спортсменів у 7 видах спорту.

У плаванні на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євген Богодайко з результатом 1:10:55, срібну медаль завоював Дубров Денис, який лише 24 соті частки секунди поступився першим місцем і отримав гарну срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1 :05:10").

Бронзові медалі завоювали:
-лише 15 сотих часток секунди не вистачило до срібної медалі Ользі Свідерський на дистанції 100 м вольним стилем;