• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Українців розбурхало відео з провідником, який колов дрова на пероні: в профспілці УЗ прояснили ситуацію

Реклама на dsnews.ua

В Одесі провіднику "Укрзалізниці" довелося колоти дрова прямо на пероні, щоб опалити поїзд

Відповідне відео опублікував очевидець у Facebook, передає "ДС".

На записі видно, як провідник поїзда вийшов на перон і вручну заготовлював необхідні для опалення вагона дрова.

Відео одразу облетіло соцмережі і ЗМІ і викликало бурхливу реакцію українців.

У пресслужбі "Укрзалізниці" офіційних коментарів із приводу гучного відео поки не дають.

Ситуацію виданню "Страна" прояснили в профспілці "Укрзалізниці".

Представник профспілкового керівництва залізничників Олександр Скиба розповів, що пасажирські вагони опалюються або електрикою, або вугіллям.

"Електрикою опалюються вагони, якщо склад тягне електровоз. У локомотиві 3 тисяч вольт і там є підключення для опалення вагонів. Тож у вагонах завжди тепло, і ніяких проблем із цим немає. Але електротяга у нас є не на всіх ділянках. Там, де склад тягне тепловоз, іде опалення твердим паливом, в основному, вугіллям. Вугілля видають поганої якості. Якщо говорити прямо — вугілля нікуди не годиться. Для розпалювання рундук (спеціальна ємність для вугілля в вагонах) комплектують ще й дровами. На відео, очевидно, потрапив якраз такий випадок — дрова не завжди кондиційні, іноді потрібно наколоти поменше, щоби було зручніше розпалювати. Дровами, до речі, провідники також протоплюють вагони на відстої. Тож нічого сенсаційного у відео немає — це звичайне життя залізничників", — розповів Скиба.

За словами експерта в галузі транспорту Павла Кушнірюка, відео стало справжнім одкровенням для багатьох українців. Люди не знали, що на неелектрифікованих ділянках залізниці вагони у нас опалюються по-старому — вугіллям і дровами.

"А таких ділянок у нас багато. З 19 тисяч кілометрів залізничної мережі електрифіковано лише 9,5 тисячі. У нових вагонах уже встановлено системи опалення дизелем, тобто, питання знімається, навіть якщо склад тягне тепловоз. Але таких вагонів мало, середній вік парку — 31 рік, він порядком зношений", — пояснив Кушнірюк.

    Реклама на dsnews.ua