• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Українці просять нас не закриватися": "Епіцентр" видав нову заяву у зв'язку з карантином

Реклама на dsnews.ua

Мережа гіпермаркетів "Епіцентр" буде працювати, незважаючи на запровадження карантину вихідного дня

Про це йдеться в заяві мережі у Facebook, передає "ДС".

"Ми ввели безпрецедентні заходи безпеки в наших торгових мережах «Епіцентр» і «Нова лінія», і робимо все для того, аби ви почувались безпечно, роблячи покупки у нас", — стверджують в "Епіцентрі".

Там також заявили, буцімто через соціальні мережі та звернення в контакт-центр отримали "багато звернень від наших покупців з проханням не закривати торговельні центри під час карантину вихідного дня, за прикладом сусідньої Польщі, де будівельно-господарські гіпермаркети продовжують працювати протягом карантину".

"Під час карантину вихідного дня мережі "Епіцентр" та "Нова лінія" будуть реалізовувати виключно життєво важливі товари, дозволені постановою КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року" № 641, до яких відносяться продукти харчування, засоби гігієни, лікарські засоби та товари медичного призначення, ветеринарні препарати, корми, і будемо доставляти їжу з наших ресторанів", — заявили в мережі.

Також там заявили, що клієнти можуть зробити замовлення на інтернет-магазині, а товари забрати безкоштовно самовивозом у Центрах видачі замовлень або скористатися послугою доставки додому.

"Ми поважаємо позицію Кабінету Міністрів України та будемо її дотримуватися, хоча не згодні зі всіма заходами, впровадженими урядом для посилення карантину", — резюмували в пресслужбі.

Нагадаємо, раніше "Епіцентр" випустив у соцмережах рекламу, в якій оголосив про намір працювати, незважаючи на введений урядом карантин вихідного дня, назвавши це "72-годинною пʼятницею".

    Реклама на dsnews.ua