• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Українці самі хочуть, щоб їх карали штрафами під час карантину, — опитування

Реклама на dsnews.ua

Більшість українців підтримує введення штрафів за відсутність масок і роботу установ під час "карантину вихідного дня"

Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", інформує "ДС".

Згідно з даними опитування, 60% українців підтримують введення штрафів для установ, що працюють всупереч "карантину вихідного дня", 37% — не підтримують.

При цьому 75% опитаних підтримують введення штрафів за перебування в громадських місцях і транспорті без масок, 25% — проти цього. За останні два тижні ставлення українців до впровадження штрафів за перебування в громадських місцях і транспорті без масок не змінилося.

"45% опитаних вважають оптимальними заходи, введені владою по боротьбі з коронавірусів. 30% вважають їх занадто мʼякими, 11% — навпаки занадто жорсткими. За два тижні дещо зросла кількість тих, хто вважає дії влади занадто мʼякими", — зазначає "Рейтинг".

Опитування було проведено 28-30 листопада серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -Телефонні інтервʼю з використанням компʼютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Нагадаємо, за даними опитування "Рейтинуг", протягом останніх двох тижнів рівень підтримки "карантину вихідного дня" зменшився з 49 до 44% (кількість противників зросла з 49 до 54%). При цьому підтримка впровадження "жорсткого карантину" (локдауну) виросла з 36 до 42% (кількість противників зменшилася з 61 до 55%). При цьому, 58% підтримують введення локдауну на новорічні свята (40% — проти цього).

    Реклама на dsnews.ua