• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Українці зможуть безкоштовно вакцинуватись від COVID-19 в ще одній країні

Іноземці, які проживають на території Малайзії, отримають вакцину від коронавірусної інфекції безкоштовно. Планується, що програма імунізації в країні почнеться в кінці лютого

Реклама на dsnews.ua

Про таке рішення місцевої влади йдеться у повідомленні Малайзійського комітету з гарантій доступу до вакцин проти COVID-19, передає "ДС" з посиланням на CNA.

"У період пандемії поширення вакцини — це гуманний крок ... Це також відповідає позиції уряду — дати вакцину як можна більшій кількості жителів Малайзії, щоб домогтися колективного імунітету при подоланні пандемії COVID-19", — йдеться в заяві.

Зокрема, планується вакцинація тих іноземних громадян (в тому числі українців), які проживають у країні, зокрема студентів, біженців та мігрантів без документів.

Згідно з повідомленням, малайзійцям буде наданий пріоритет при отриманні доз вакцини, а графік вакцинації іноземців буде оголошений пізніше.

Нагадаємо, з 15 лютого Україна очікує поставку вакцин від COVID-19, після чого почнеться вакцинація від коронавірусу.

Як писала "ДС", Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року Міністерство охорони здоров'я уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Україна отримає першу партію вакцини протягом 30 днів після її реєстрації.

    Реклама на dsnews.ua