• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Україні важливо захистити права кримських татар як корінного народу", - Зеленський

Реклама на dsnews.ua

В Україні ведуть роботу над законодавчим визначенням корінних народів і статусу кримськотатарського народу як корінного

Про це заявив Президент Володимир Зеленський з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу, передає "ДС" з посиланням на Офіс Президента у Facebook.

«Врегулювання цього питання назріло давно, і ми, нарешті, повинні поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати — обов'язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї і по всьому Криму», — зазначив глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу.

Зеленський зазначив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав та законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

"Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який поки не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині — в Криму", — сказав Президент.

Він додав, що для України дуже важливо робити все можливе, щоб "відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України".

В Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як...

Gepostet von Офіс Президента України am Sonntag, 9. August 2020

Нагадаємо, міністерство закордонних справ України наголошує на необхідності прийняття законів про корінні народи і статус кримських татар.

    Реклама на dsnews.ua