• EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Українець став чемпіоном світу з боксу, побивши у фіналі росіянина (ВІДЕО)

У фіналі Чемпіонату світу з боксу-2021 українець Юрій Захарєєв у неймовірному бою з росіянином Вадимом Мусаєвим здобув перемогу одноголосним рішенням суддів (5:0) та отримав золоту медаль турніру

Юрій Захарєєв переміг росіянина

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Федерації боксу України, повідомляє "ДС".

У фіналі чемпіонату Захарєєв зустрівся з російським боксером Вадимом Мусаєвим. Він впевнено провів всі три раунди і виграв. Судді одноголосно віддали йому перемогу.

Захарєєв став єдиним українським боксером, який зумів завоювати "золото" на чемпіонаті світу-2021 в Сербії.

На шляху до фіналу українець здобув п'ять перемог, зокрема виграв поєдинки у двох колишніх чемпіонів світу.

"Після перемоги Олександра Хижняка на світовій першості 2017 року Україна знову має чемпіона світу з боксу! Пишаємося цим фантастичним досягненням нашого молодого спортсмена! І щиро вітаємо всіх шанувальників спорту і всю велику боксерську родину", — зазначили у федерації.

Юрій Захарєєв

Юрій народився в Авдіївці. Нині живе у Білгород-Дністровському (саме з цього міста один із найвідоміших українських боксерів Василь Ломаченко).

Він виступає у першій середній ваговій категорії.

Крім свіжого титулу чемпіона світу, у Захарєєва за плечима перемоги у чемпіонаті Європи серед юнаків та серед юніорів.

На сьогоднішній день, до речі, Юрій не зазнав жодної поразки у боксерській кар'єрі — із 16 боїв він усі виграв.

Як писала "ДС", український боксер Василь Ломаченко, який виступає у легкій вазі, проведе свій наступний поєдинок 11 грудня у Нью-Йорку.

Редактор: Віктор Костенко