Українець завоював золоту медаль на молодіжному чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

Харків'янин Семен Новіков завоював золото на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед молоді U23, який проходить у Будапешті (Угорщина)

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Новіков завоював золото у ваговій категорії до 87 кг, вигравши у фіналі у грузина Гурамі Хецуриани - 6:1.

У заключний день першості світу за бронзові нагороди боротимуться українці Жора Абовян (60 кг), Максим Євтушенко (72 кг), Владлен Козлюк (97 кг) і Артур Политаев (67 кг).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська тенісистка Еліна Світоліна здобула четверту перемогу в груповому етапі Підсумкового турніру WTA у китайському Шеньчжені і другий рік поспіль вийшла у фінал.