• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Українська дзюдоїстка Білодід заявила, що хотіла би попрацювати телеведучою

Бронзова призерка Олімпійських ігор з дзюдо на Олімпіади-2020 Дарʼя Білодід зізналася, що після завершення спортивної карʼєри хотіла би спробувати себе в ролі телеведучої

Дар'я Білодід
Дар'я Білодід
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала виданню Страна, передає "ДС".

"Я прекрасно розумію, що спорт — не вічний. І буде в моєму житті складний переломний момент, коли спорт закінчиться і треба буде займатися чимось іншим. Але це буде не скоро. У мене ще є час — три роки мінімум. Не знаю, чи буду я продовжувати тренуватися після Парижа-2024, але до наступної Олімпіади точно. Плюс я за освітою журналіст, можу працювати за фахом. Хотіла би спробувати працювати на телебаченні", — заявила спортсменка.

Дівчина додала, що інтерес до журналістики у неї зʼявився завдяки вивченню української літератури в школі.

"Довго не могла визначитися, куди вступати після школи. Мені завжди подобалася українська література, я любила писати. Мене завжди хвалили за мої твори в школі. Тому я вирішила, що ця професія для мене це найближча. Тим паче, якщо поєднувати зі спортом", — сказала Білодід.

Крім телебачення, Дарʼя також небайдужа до спортивної журналістики.

"Я би хотіла, щоб частина дзюдо завжди була присутня в моєму житті. Можливо, це буде журналістика, повʼязана з дзюдо. Є світові і європейські організації дзюдо, де працюють журналісти. Це цікава професія — спілкуватися зі спортсменами, їздити з ними на змагання", — повідомила вона.

Крім цього, Білодід не заперечує можливості створити власний бізнес.

"Бізнес-ідеї теж є, але в цю сферу потрібно входити підготовленим, цьому потрібно вчитися, пройти курси, прочитати багато книжок, щоб почати. І то не у всіх виходить. Думки і цілі є, а час покаже", — пояснила вона.

Нагадаємо, Дарʼя Білодід виграла бронзу і принесла Україні першу медаль на Олімпіади-2020. Після цього вона сказала, що вирішила взяти паузу в спортивній карʼєрі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua