• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Українська IT- компанія Handy.ai створила цифровий помічник українця за кордоном

Стартап українських засновників Handy.ai, у співпраці з МЗС України та за підтримки Google for Startups запустили гуманітарну ініціативу — Handy Friends For Ukraine — платформу для українців по всьому світі. Платформа працює на базі месенджерів Viber та Telegram, які зараз використовуються українцями найбільше

Реклама на dsnews.ua

Цю платформу було презентовано Іриною Андрющенко, співзасновницею компанії, 23 березня на прес-брифінгу, організованому Міжнародним координаційним Штабом Допомоги Українцям у Варшаві.

Зокрема пані Андрющенко зазначила: "Продукт буде незамінним цифровим помічником українцю за кордоном у цей нелегкий час. Це бот Handy.ai, який структурує в собі всю хаотичну інформацію для українських переселенців за кордоном і допомогає адаптуватися там без зайвих нервів. 

Зараз більше трьох мільйонів українців з дітьми намагаються вибудувати нове життя за межами України. Вимушено, недосипаючи через пережите. Кожен з нас знає хоча б кількох людей, для яких порятунок від російської агресії на своїй рідній землі перетворився на глибоку травму переселення. Усім потрібно шукати медзаклади, роботу, школу, об'єднуватись у спільноти для підтримки духу. І щоб допомогти нашим людям відбудуватися, триматися і йти далі, ми з перших днів війни почали думати про продукт, який допоможе саме з цим. 

Більше не потрібно збирати крихти інформації з різних каналах у месенджерах, які обов'язково губляться і швидко застарівають. Все можна знайти в боті Handy.ai — і для переселенців, і для волонтерів він є повною базою актуальних можливостей. 

Прийде той день, коли Бот обов'язково розповість, як повернутися додому".

Встановити на телефон цифровий помічник можна за посиланнями:

    Реклама на dsnews.ua