• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Українські борці на чемпіонаті світу завоювали 4 медалі

У Ппр-Султана (Казахстан) в неділю, 22 вересня, завершується світову першість, на якому українські борці стали володарями чотирьох нагород і семи олімпійських ліцензій на літню Олімпіаду-2020 в Токіо (Японія)

"Золото" у Ппр-Султана виграв Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг), завоювавши титул дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Аліна Бережна (72 кг) і Ірина Коляденко (65 кг) стали срібними призерами чемпіонату світу з жіночої боротьби, а Олександр Хоцяновський (125 кг) приніс Україні бронзову нагороду в турнірі борців вільного стилю.

Крім володарів медалей, олімпійські ліцензії також завоювали Оксана Ливач (50 кг), Алла Черкасова (68 кг) і "греко-римлянин" Ленур Теміров (60 кг), які посіли 5-ті місця.

Раніше "ДС" повідомляла, що український борець і народний депутат Жан Беленюк заявив, що сфокусується на політиці після Олімпіади-2020 в Токіо.